Loving Annabelle

29. července 2010 v 22:51 | Nefrites |  Stylistika
Nikdy jsem nebyla příliš seznámená s japonskou shoujo-ai tématikou, ale anime sleduju celkem dlouho a často si říkám, že bych se měla podívat alespoň, jaká anime tuto skupinu nejlépe reprezentují. Proto i mě překvapilo, když jsem se na dílo s lesbickou tématikou celkem poprvé podívala až teď, a hlavně, že to bylo dílo s americké produkce. Film s názvem Loving Annabelle mi ukázal přesně to, co jsem chtěla vidět.
Přiznávám, možná si film nezaslouží mých 80%, ale já jsem na romantické filmy trochu ujetá. Nikdy jsem neříkala, že moje hodnocení jsou objektivní a ani se o to nesnažím. I když je dílo prodchnuté kýčem od začátku do konce, není to tak očividné a výrazné jako v jiných filmech, které jsem v poslední době viděla nebo jsou světově opěvované (Avatar). Herecké výkony (zvlášť herečky představující Annabelle) taky nejsou nijak světoborné, ale každá scéna je doplněna o dobře vybranou hudbu, o které se nebojím říct, že se mi skutečně líbila a chytila mě za srdce. Nevím, co o filmu psát, protože jsem nechtěla a ani nezmínila jeho obsah. Můžete se na něj podívat.
Já osobně ho hodnotím 80% a jsem ráda, že jsem ho shlédla. Protože je hezký, milý, a i když trochu kýčovitý, tak se mi prostě líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Osud nech ať rozhodne,
kam půjde cesta tvá.
Tarzan, Walt Disney, Dva světy