Chci mít kompletně autorský blog!

24. července 2010 v 20:36 | Nefrites |  Gramatické chyby
Dnes jsem se dívala na články na Autorském klubu. Spíš jen proto, abych věděla, co všechno se změnilo za tu dobu, co jsem neoperovala na blogu, ale tenhle projekt mě velice příjemně překvapil, protože se jedná o přesně ten směr, kam jsem vždy chtěla svůj blog tlačit. Psát všechny články sama, všechny gramatické chyby z hrdostí pokládat za svou blbost a tak kolem a kolem. Prostě říkám si, že je to něco, co jsem, vždycky chtěla. Pravidelně přispívat na vlastní Autorský blog.


Když jsem znovu zakládala tenhle blog - on už tu totiž už jednou byl, ale mě tehdy bylo třináct a nevěděla jsem, co chci. Teď jsem o tři roky dál a chci začít znovu - měla jsem pocit, že to dělám jen pro sebe. Že to bude další místo, kde budu moct uplatnit své právo na svobodu projevu a vypouštět do zkažených vod internetu své vlastní (již zmiňované) gramatické chyby. Po pár dnech, kdy jsem uveřejňovala své starší povídky, jsem si ale říkala, jestli by to nakonec nebylo jednoduší, jen kopírovat. Došla jsem k následujícímu závěru: Nebylo.
Nebylo by to jednoduší a ještě bych se uhryzala pocitem viny. Nebylo by to jednoduší, protože bych nejprve musela najít články, které by mi vyhovovaly, což díky mým nárokům prostě není možné. Takže by mi nakonec zase nezbývalo než napsat si to sama.

Celý tenhle myšlenkový pochod mě dost vyčerpal, což asi taky zapříčinilo vznik té další myšlenky v zákrutech mého rozumu. Rozhodla jsem se pro čistě autorský blog. Což znamená maličkou rekonstrukci, hlavně co se týká designu, protože tenhle jsem měla uložená v počítači už dlouho a zaboha si nemohu vzpomenout na autorku původního obrázku.
Do záhlaví asi dám vlastní fotografie, které jsem pořídila na pražském Žižkově. A protože jsem se vzhlédla v nynějším designu na struhadlu, zůstanu u podobného návrhu. Doufám, že se mi to nakonec povede a za tři měsíce již budu hrdou členkou autorského klubu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Osud nech ať rozhodne,
kam půjde cesta tvá.
Tarzan, Walt Disney, Dva světy