Balón 3. kapitola: Vzkaz pro otce

24. července 2010 v 0:00 | Nefrites
"To je všechno?" zeptal se Sasuke nevěřícně.
"No… Já myslím, že to stačí," odpověděla a jakoby nic se kolem něj protáhla a suveréně vešla dovnitř. Jeho dům byl obrovský, ale Hinatu to nevyvedlo z míry. Za prvé: Její barák byl možná ještě větší a za druhé: v jeho společnosti se cítila zvláštně. Možná to bylo proto, že věděl o jejím těhotenství nebo proto, že jí bylo jedno, co si zrovna on pomyslí. Usmála se. Prošla chodbou a Sasuke na ní jen nevěřícně zíral.
"Ne-nemáš něco k jídlu?" zeptala se.
"Pro tebe? Ne," odpověděl.
"J-já umírám hlady!" postěžovala si.
"No a co? Myslíš, že jen proto, že jsi těhule, budou kolem tebe všichni skákat jako služtičky! Zapomeň!" rozkřikl se na ní. Pozdě. Už odkráčela do kuchyně a vrtala se mu v lednici. Nevěřícně na ní civěl. Jak si jen tohle mohla dovolit! A navíc k němu? Poslednímu z rodu, kterého se báli všichni v okruhu čtyřiceti metrů. Až na ní.
"Páni, myslela jsem, že to bude horší," prohlásila a vyndala z chladničky tvarohový koláč s jahodami. Asi čekala něco jako nechutně páchnoucí, zkažené mléko nebo oběd z minutého týdně s tlustou krustou zelené plísně. Ale nic takového neobjevila.
"Okamžitě to tam vrať!" Jeho výkřiky jí nechávaly naprosto chladnou. A dál šmejdila po kuchyni. Když už si našla talířek, zeptala se: "Kdy máš nože? Potřebuju to něčím načít."
Sasuke rezignovaně svěsil hlavu a ukázal na patřičnou zásukvku.
"Díky," řekla a usmála se. Usmála se. Tentokrát ale obyčejně, upřímně. Žádné: já vím a ty ne!
Kdyby tohle viděl Naruto, určitě by se zamiloval, pomyslel si, i když… možná už se stalo.
Sedl si naproti na pohovku. Mezi sebou měli konferenční stolek. Byl menší, stabilní z tmavého dřeva. A bylo na něm bezpočet drobků. Hin se vážně cpala. Sasuke nebyl s to pochopit, kam to všechno mizí. Byla docela drobná, nikde žádný faldík až na tlustší stehna. To bylo ale, jak si Hinata vždycky říkala, dáno geneticky. Její matka měla sloní nohy. Její sestra taky. Takže to muselo být v D.N.A. Když o tom tak uvažovala, všichni uživatelé Byakuganu ženského pokolení měli tlustá stehna. Nemohla na tom nic změnit.
A co na tom, že Neji má nohy jako holka? Usmála se pro sebe.
"Co se tak xichtíš?" zeptal se Uchiha nevrle.
"N-nic." Zamračil se.
Svět se změnil, uvědomila si najednou. Snědla Uchihovi celý dort a teď mu spořádaně uklidila kuchyni. Všechno bylo na svém místě, linka se samozřejmě leskla jako zrcadlo a všechny skleničky byly vyleštěné do oslepnutí. Všude vládl totální chaos. Hin nevěděla, kam co dát. A tak se tam prostě Sasuke nevyznal. Každý kousek zářil na svém místě. Ale ta místa byla dokonale přeházená. Sasuke zuřil. Hin se na něj vesele usmála. Sebrala dopis v růžové obálce a pospíchala pryč.
"Musím ho přeci poslat!" řekla a rozběhla se ven. S úsměvem.
Sasuke to nechápal. Jak může všechno brát tak optimisticky. Je jí šestnáct! Je těhotná! A otec to pořád ještě neví. Navíc s časem, který strávila u Sasukeho doma, se dost divil, jestli jsou vůbec spolu s otcem toho prcka. Navíc, když mu to neřekla. Asi se rozešli nebo hůř! Byla jen na jednu noc.
Jen když ho to napadlo, měl chuť jít a dát Narutovi pěkně přes dršku. Nevěděl proč. Ale bylo to tak.

Poslat dopis! Ano přesně to šla udělat. Moji to musel vědět! Porodí mu dítě! Bude to nádherný chlapeček se zlatými vlásky a levandulovýma očima. Bude tak nádherný! Počkat! Co když to bude holka?
Vždyť já nemám vymyšlená jména. Jména? Hloupá věc! Přemýšlet o nich dřív než se jí zvětší břicho na velikost průběrně velkého plážového míče. Ano, právě si to uvědomila: Bude z ní balón. Nic než obrovská nafouklá koule s pocitem, že musí každou chvíli prasknout.
Vhodila dopis do schránky. Bez rozmyšlení, prostě to udělala. Stejně jako tam každý rok házela přání k narozeninám pro Gaaru, které jí dala Tsunade. Trochu si přeci jen oddychla. Bylo to pryč! Stupidní čtyři slova, která ale na druhou stranu říkala všechno, co měla. Kdo by ale řekl, že trvalo tak dlouhou dobu je vymyslet?
Striktně se držela svého plánu, a co nejdřív opustila prostor kolem schránky. Nejvíc ji ale překvapilo, že po zbytek dne si na to vůbec nevzpomněla.

Hinata se probudila. Jako každý den… brzo. Dneska měla příšernou náladu, nechtělo se jí nic dělat. Ale po chvilce polehávání v posteli vystřelila ven jako kdoví jaká nejmodernější raketa. Měla hlad. Zase! Poslední dobou měla hlad prostě pořád. Nestačilo jí sníst tři balení kyselých rybiček denně, ale k tomu vyjedla veškeré zásoby v domě. Až tolik, že její otec marně pátrá po zloději jídla. Zakručelo jí v břiše. Navíc se nedokázala na nic soustředit. Bylo roztěkaná a do značné míry také nešikovná. Jenže to nebylo těhotenstvím.
Navíc se už třetí den psychicky připravovala na to, že to sdělí svému otci. Jenže ten měl nervy s toho domnělého kradaře jídla. Navíc pořád koukal po Hyuugách z vedlejší linie, jestli někdo třeba neztloustnul. Musela mu to říct. Těhotná už bylo 24 dnů. Věděla to přesně, protože to byl první a na dlouhou dobu zřejmě taky poslední sex.
Seběhla dolů, do přízemí a zaklepala na otcovu pracovnu.
Není tu, zvláštní, obvykle vstává dřív než já, podivila se. Zašla do kuchyně, pořád jí kručelo v břiše. Otevřela chladničku a…
"Hinato! Teď si mě zklamala," ozvalo se za ní hlubokým hlasem.
A nebylo to poprvé, dodala ironicky. Její otec se tyčil u rámu dveří v celé své velikosti. Co si budeme povídat, jsou i vyšší lidi.
"Krást jídlo, to se nestydíš! Víš, kolik mě bude tahle tvoje aféra stát?!" začal.
"proč si pořád tak nenasytná, ty jedno nevděčný dítě. Do pekla s tebou! Uvědom si, že sou tu i ostatní."
"Jo a ti chtějí teď spát," řekla potichu, prostě jí to uklouzlo. Ucítila ránu a svalila se na zem. Slyšel jí.
"Co si to dovoluješ ty jeden nenažranej harante!! S kym si myslíš, že mluvíš?! Za chvíli ztloustneš! Pořád jen takhle jíst K čemu ti to je? No pověz k čemu. Když už ti to tak žvaní. Za chvíli budeš jako balón!"
"Jo! Budu! Jsem těhotná!" řekla a postavila se. Vzpřímeně, na zadní. Bylo to poprvé, co mu odmlouvala. Byl to krásný pocit. A navíc: konečně to bylo venku.
Jsem těhotná, přesně tak. Co uděláš teď. Ty páprdo starej? Řekla si, jen v duchu. Něco takového by mu nikdy, nikdy do očí neřekla. Ale pak jí ta chuť vítězství přešla. Nad ní stál její otec. S brunátnou tváří a blesky v očích. Vypadal jako bůh pomsty.
"Vypadni!"
"A-ale…"
"Dělej! Už nikdy tě nechci vidět. Nepromluvim s tebou jediný slovo. Bejt z vedlejší rodiny si na místě mrtvá! Nesnášim tě! Běž si i s tim svym parchantem!"
Utekla. Kdo by po něčem takovém neutekl. Ani velký pan Uchiha ne. On přeci svou rodinu miloval natolik, že byl schopný té pomstě obětovat svůj život. Celý den bloudila ulicemi Konohy. Měla hlad a byla jí zima. I když tohle byl jeden z posledních, teplých dnů babího léta. Slunce krásně zářilo na obloze a jeho paprsky pobíhající po bledé kůži prohřívaly i nejchladnější srdce.
Brečela. Pomalu se na obzoru objevovaly první, překrásné, červenorudé obláčky a ona pořád nevěděla, kam půjde. Na hřbetu její ruky přistál nádherně barevný motýl. Usmála se dneska snad poprvé.
Bylo by lepší, kdybych zůstala u Uchihy doma. U Uchihy? Najednou zase vysvitla naděje. A slunce zapadlo.

"Ahoj," řekl mile, "Půjdeš dál?"
Prosmekla se vedle něj a nesměle si sedla na sedačku.
"Počkej, Mikomi, hned přijdu, jen si vyberu poštu," zavolal Moji a vyndal ze schránky jen jediný dopis. Za to navoněný a růžový…
Zase nějaké hloupé milostné psaníčko? Tak se alespoň pobavim, řekl si a pomalu, s rozvahou roztrhl dopis. Odesílatel tam nebyl, asi nějaká tajná ctitelka. Takových už měl stovky. A všechny byly v podstatě stejné. Dlouhé věty, sladká spojení a úhledné písmo. Většinou psaly ale na obyčejný papír. Tentokrát očekával ještě něco úhlednějšího, sladšího a delšího než obvykle. Vyndal dopis. Jen jeden list… už to bylo zvláštní. Oddělil roh od rohu a nahlédl dovnitř. Nikdy se mu neklepaly ruce nebo nedej bože netřásl hlas.
Ale teď se mu zorničky rozšířily překvapením. Ani ne kvůli obsahu dopisu, spíš kvůli tomu, jak byl napsán. Na růžovém navoněném papíru byla nevzhledným písmem napsaná jen čtyři slova. A rozhodně nebyla sladká. Žádné: Miluju tě. Odepiš. A podpis.
Říkaly totiž mnohem, mnohem víc.
Zbouchnul jsi mě… Hinata!

"Co chceš?" Zeptal se nevrle, když spatřil svou nečekanou návštěvu. Hinata se usmála. Neupřímně. Sasuke to poznal. Před třemi týdny by si nikdy nevšiml toho, kolik možných úsměvů má, ten když ji jen něco rozesměje, když ví něco, co on ne, když bere život s lehkostí a další, který je prodchnutý špetkou ironie a mnoho dalších.
"Mo-mohla bych u tebe pře-přespat?" koktala. Zase. Sasuke se na ní podíval. Vypadala… bídně, jako kdyby jí někdo vypustil všechen vzduchu a ona seschle vlála s větrem někam hodně daleko. Poslední paprsky slunce se už schovaly někam daleko na západ. Neměl to srdce nechat ji venku. Pootevřel dveře trochu víc a uhnul na stranu. Vešla s děkovným pohledem v očích.
"Co se stalo?" ptal se, když si povlékala peřiny v pokoji pro hosty.
"Řekla jsem to svému otci. Vyhodil mě," pronesla bez zjevné dávky citů, jako člověk, který někomu sděluje, že koupil kilo rýže. Mučednicky vzdychnul.
"Je to idiot," řekl na konec.
"To už vím celých šestnáct let."

Sasuke seděl v restauraci nedaleko sídla Uchihů, jehož sice byl dlouhodobě jediným obyvatelem, ale teď se mu tam nasáčkovala jedna těhotná šestnáctka. Ironií bylo, že za to její těhotenství on skutečně nemohl. Nechtělo se mu chodit nijak daleko, navíc takhle mohl být co nejdřív doma a mohl zkontrolovat, jestli Hinata nevyvádí nějakou kravinu. Už mu stihla skoro rozbít mikrovlnku, protože si chtěla ohřát vejce a rozmrazit polovinu mrazáku, jelikož ho nechala otevřený. Byla k životu nepoužitelná. Jediné, co zvládla, bylo uklízet. Každopádně teď nemohl nic najít. Seděl v nepříliš pohodlném křesle a čekal. Byla to nuda.
"Ahoj!" ozvalo se zvesela někde nahoře. Sasuke nemusel ani vzhlédnout
"Proč jsme nemohli jít na ramen?!" postěžoval si Naruto a sednul si naproti němu.
"Já tě pozval, tak si nestěžuj."
"A proč si to dělal?" zeptal se.
"Chtěl jsem se na něco zeptat."
"Ptej se," zašklebil se Naruto. Sasuke ho nechápal. Dopis obsahující jedinou větu mu už musel přijít a on se pořád chová jako… jako… no, jako Naruto.
"Přešla mě chuť, co si dáš?"

Hinata se už před několika hodinami probudila. V cizím domě. A pak si uvědomila, že nemá nic na sebe. Žádné oblečení, žádné spodní prádlo a co jí momentálně soužilo nejvíc žádné jídlo. Sasuke se už před půl hodinu někam vytratil a ona neměla peníze. Vlastně měla, jenže ve svém pokoji, doma, v sídle klanu Hyuugů. A tak ji napadla spásná myšlenka; dojde si pro svoje věci. Cesta jí netrvala moc dlouho a stála před místem, které dlouho nazývala domovem. Nehodlala s toho dělat nějakou extra velkou vědu. Začala šplhat po zdi nahoru, nebylo to složité, když umíte dobře ovládat chakru. Vyšplhala ke svému pokoji. Okno bylo zavřené. A nic nenasvědčovalo tomu, že by se třeba nějakým zázrakem chtělo otevřít. Praštila do něj.
Pak ještě jednou… a silněji. Sklo se roztříštilo. Dírou sáhla po klice a otevřela si okno. V místnosti nikdo nebyl. V šuplíku u svého stolu měla schovanou pokladničku. Vytáhla jí a hodila do kufru. Pak tam naházela nejnutnější oblečení - skoro všechno - a rozhlédla se po místnosti, jestli něco nezapomněla. Zpod polštáře vytáhla deník a z poličky vyndala fotoalbum. Už dlouho ho neotevřela. Ale nostalgii si nechala na jindy. Zapla kufr a zamířila i s ním k oknu.
"Neměla bys tu být," ozvalo se za ní.
"Neji?" zeptala se, "Hlavně to neříkej otci."
"S jednou podmínkou," připustil.
"Jakou?" Přivřela oči, tohle bylo podezřelé.
"Řekneš mi, proč tě vyhodil." Chvíli čekal, a když se mu stále nedostávalo odpovědi. Nadechl se, aby něco zavolal.
"No dobře," rezignovala jeho sestřenice, "Jsem těhotná."
Nejimu klesla čelist, slušně řečeno. Čekal všechno, ale tohle… Vždyť, vždyť to byla Hinata. Ta malá bezvýrazná Hinata, která pořád kníká a koktá. A když se objeví Naruto tak omdlí! A otěhotněla ještě dřív, než on stačil na sex jen pomyslet. Dobře… myslel na něj, ale nikdy ho nepraktikoval. Tohle byla pro jeho ego rána. Chtěl se zeptat, čí to je. Ale už byla v tahu. Pelášila si to zpátky k domu mladého Uchihy.

Poznámky:
Možná jsem to s tím SasuHina trošku přehnala. Ale nevadí. Však uvidíte příště. Snad to teď půjde rychleji.
Tak jaké to bylo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (874)
Zobrazit starší komentáře

801 VivianPeefs VivianPeefs | E-mail | Web | 28. září 2017 v 3:05 | Reagovat

<a href=http://healthfree.us/>http://healthfree.us/</a> Horotots

802 ClaytonHib ClaytonHib | E-mail | Web | 28. září 2017 v 20:48 | Reagovat

Уважаемые пользователи
Телевидение в суперкачестве без установки какого-либо оборудования http://www.rusiptv.cf

Вам не понадобятся ни антенна, ни ресивер и т.д. Нужен только интернет и 120 каналов открыты для Вас сразу. Ежемесячная плата всего 4,5$, за эту цену Вы получаете кучу цифровых каналов в HD качестве.
Можно смотреть как с компьютера, планшета, смартфона, так и через приложение на телевизорах Smart TV.
Бесплатный тест имеется.
Подключайтесь пока не набрали критическую массу народа, после чего дальнейшая регистрация будет невозможна. Сервер не резиновый.

Регистрация на нашем сайте http://rusiptv.cf

803 ofeich ofeich | E-mail | Web | 28. září 2017 v 22:11 | Reagovat

What is Viagra? http://withoutdoctorpsrescriptionsviagra.com buy viagra without doctor prescription relaxes muscles build in the walls of blood vessels and increases blood movement to particular areas of the body. Viagra is tempered to to handle erectile dysfunction   in men. Another label of sildenafil is Revatio, which is habituated to to curing

804 xxyzge xxyzge | E-mail | Web | 29. září 2017 v 1:38 | Reagovat

A deliberate over by researchers from the University of Heidelberg in Germany may usurp people with drug swallowing difficulties. They mention two techniques http://canadianpharmaciesonlline.com online canadian pharmacy that can cure people get better their ability to go by medicine down. Their report was published in the Annals of Children Medicine.

805 cialis cialis | E-mail | Web | 1. října 2017 v 10:48 | Reagovat

Very efficiently written information. It will be beneficial to everyone who employess it, including myself. Keep up the good work  for sure i will check out more posts.

806 Angeloaffop Angeloaffop | E-mail | Web | 2. října 2017 v 18:22 | Reagovat

As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

807 keribw11 keribw11 | E-mail | Web | 4. října 2017 v 10:02 | Reagovat

Original programme
free music free music pc suite app free download google play store for mobile wallpaper free downloading wifi phone calls android
http://androidporn.blognet.pw/?gain.jaime
free download of android games world best android apps android educational games how to download music on android phone adult jobs

808 Jesuswhedo Jesuswhedo | E-mail | 4. října 2017 v 12:15 | Reagovat

Natasha wants to share their intimate photo.
Do you agree?
https://bitly.su/NwCU

809 fietatoubcurreme fietatoubcurreme | E-mail | Web | 5. října 2017 v 0:40 | Reagovat

only indian xxx tube
[IMG]http://screenshots.anysex.com/videos_screenshots/14000/14209/preview.mp4.jpg[/IMG] selina video sex
xxxmovies marcel dorcel
free sexmother sonsex com
creampie filled pussy 3gp
doyax us anime
free videos porn bd
samson japanese daddies porn tube
casero xvideos
sex navy videos
free poxc2xarne
sextubi japan
Ab17pq17pq17pq7f45jb27fjb27fjb2Z lucy femme tubes
idraulico si tromba pa
erster groyer schwanz
asiaticas big boobs videos online
perfet free
porn incesto xnxx
russian teen autumn mobile
free porn mak datin malaysian

810 cialis 20mg online cialis 20mg online | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:45 | Reagovat

The druggist is an available love affair whom patients can talk http://cialis20-online.com/ 20mg cialis daily to face-to-face, without an appointment. He or she is someone who can defence health-related questions — what foods, drinks, activities, or other drugs could partake of an result on medication or what to do about a missed dose. Essentially,

811 Coreyemica Coreyemica | E-mail | 5. října 2017 v 2:53 | Reagovat

http://micro-plastic.com/

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所!

812 WilfredErerb WilfredErerb | E-mail | Web | 5. října 2017 v 20:22 | Reagovat

<a href=http://crimecash.org/topic/4530-kupit-udostoverenie-ksivy-fskn-sudi-sk-advok/>купить ксиву</a> - купить паспорт россии, ксива мвд купить.

813 Alexeyjuh Alexeyjuh | E-mail | Web | 6. října 2017 v 1:50 | Reagovat

Несколько дней назад исследовал содержание интернет, вдруг к своему удивлению заметил поучительный вебсайт. Смотрите: <a href=http://fotoboom52.ru/laminirovanie.html>печать фотографий цена</a> . Для нас вышеуказанный веб-сайт произвел незабываемое впечатление. Успехов всем!

814 AleXbuize AleXbuize | E-mail | Web | 6. října 2017 v 14:45 | Reagovat

Конструкции из стекла.
Продажа стеклянная крыша от фирмы Сити-Гласс.
https://LR-Studio.ru

<a href="https://LR-Studio.ru">душевые кабины производители</a>

815 JeffreyTuh JeffreyTuh | E-mail | 6. října 2017 v 15:36 | Reagovat

Привет всем! Хочу порекомендовать ребят, которые делают хороший ремонт, причем любой сложности. Я их работой остался доволен и решил поделиться контактами)))Бригада работает в Москве и области. Дают консультации бесплатно. И еще у них есть одна бесплатная и прикольная фишка - онлайн-видеонаблюдение на объектах строительства. То есть в любое время дня и ночи можно из любой точки мира через интернет проконтролировать, как идет ремонт в вашей квартире! С ними легко можно связаться через Viber, WhatsApp, Telegram или по телефону +7(925)378-38-90 Группа вКонтакте https://vk.com/remontbalaha

816 RobertAdelt RobertAdelt | E-mail | Web | 6. října 2017 v 15:44 | Reagovat

<a href=https://dumpsmania24.com>verified dumps shop</a> - buy dumps 101, cc dumps.

817 Steveinink Steveinink | E-mail | Web | 7. října 2017 v 6:23 | Reagovat

<a href=https://hometownpizzalitchfield.com/menu-hometown-pizza-litchfield/>hometown pizza bristol connecticut</a> - recipes for italian pizza, bacon eggplant.

818 Judithsek Judithsek | E-mail | Web | 7. října 2017 v 11:41 | Reagovat

<a href=http://amzn.to/2oIlZMS>cotone biologico neonato antigraffio guanti</a> Derway

819 Mihailhem Mihailhem | E-mail | Web | 7. října 2017 v 14:01 | Reagovat

Прошлым вечером исследовал данные сети интернет, вдруг к своему восторгу заметил полезный сайт. Гляньте: <a href=http://1039.alltrades.ru>оригинальные браслеты</a> . Для моих близких данный веб-сайт явился весьма важным. До встречи!

820 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:07 | Reagovat

Excellent post. I was checking continuously this blog and I'm impressed! Very useful info particularly the last part

821 AndrevvGot AndrevvGot | E-mail | 8. října 2017 v 22:45 | Reagovat

<b>Магазин по Инструментам для заработка в Интернете !</b>
Вход в магазин <a href=http://latigeo.ru/>ЗДЕСЬ</a>

Этот пост искали  по тегам:
быстрый заработок в интернете без вложений сейчас, быстрый заработок в интернете без вложений за час украина, 7 профессий для быстрого заработка в интернете pdf, сайт для быстрого заработка денег в интернете без вложений, очень быстрый заработок и никаких вложений 25 руб за просмотр, быстрый заработок денег на киви кошелёк без вложений, быстрый заработок в интернете с моментальным выводом денег, супер быстрый заработок 1 900 рублей всего за 60 минут, какую работу предлагают в интернете с быстрым заработком, быстрый заработок в интернете на играх без вложений с выводом денег, быстрый большой заработок в интернете без вложений, быстрый небольшой заработок в интернете без вложений, бесплатный заработок денег с быстрым выводом денег, заработок на партнерках с нуля быстрый старт торрент, 7 профессий для быстрого заработка в интернете книга

822 Yakovareva Yakovareva | E-mail | Web | 9. října 2017 v 9:11 | Reagovat

Хотите купить или пошить форму или футболки для своей компании? Обратитесь к профессионалам своего дела! Мы занимаемся пошивом текстиля на заказ уже более 10 лет: [url]http://alfa--tuning.ru[/url]

823 KevinFak KevinFak | E-mail | Web | 9. října 2017 v 21:56 | Reagovat

acheter viagra en ligne
kamagra jelly
viagra en ligne
<a href=http://www.pharmacie-burthier.com/acheter-kamagra-soft.php>kamagra soft</a>
acheter kamagra oral jelly
acheter cialis en france
achat viagra generique

824 Lenaxrhcmt Lenaxrhcmt | E-mail | 10. října 2017 v 1:12 | Reagovat

Lznfpthog
Купить <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки женские</a> этро Дешево http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/ - женские кошельки пауло вилар

825 Thomasfraum Thomasfraum | E-mail | Web | 10. října 2017 v 4:13 | Reagovat

Kredyt konsolidacyjny może okazać się przeznaczony na spłatę posiadanych zobowiązań kredytowych na zamiary konsumpcyjne z możliwością powiększenia <a href=http://pozyczkichwilowki247.com.pl/>kredyt konsolidacyjny</a> kwoty kredytu 30% na dowolny cel. Obniżone ceny obowiązują poprzez okres trwania Promocji.

826 Shawnstamy Shawnstamy | E-mail | Web | 10. října 2017 v 7:38 | Reagovat

<a href=http://unipay.kg/contacts/>webmoney Каракол</a> - вмр Кыргызстан, webmoney терминал.

827 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 10. října 2017 v 8:35 | Reagovat

Very well written article. It will be helpful to anyone who usess it, as well as yours truly

828 EgorKix EgorKix | E-mail | Web | 10. října 2017 v 17:18 | Reagovat

Вечером просматривал содержимое сети, случайно к своему восторгу заметил неплохой сайт. А вот и он: <a href=http://lit-ion.ru/>авиамодели</a> . Для нас данный ресурс явился весьма важным. До встречи!

829 StephenNog StephenNog | E-mail | Web | 11. října 2017 v 7:56 | Reagovat

у нас на данном  сайте <a href=http://people4people.ru/>http://people4people.ru/</a> собран большой выбор свежих новостей о туризме.

830 KorneyGox KorneyGox | E-mail | Web | 11. října 2017 v 12:42 | Reagovat

Butterfly Massager
<a href=http://butterflymassager.budzdrav24.ru/>Фитнес на рабочем месте!</a>

831 Igoramine Igoramine | E-mail | Web | 11. října 2017 v 19:11 | Reagovat

Сегодня утром просматривал содержимое инета, вдруг к своему восторгу увидел полезный видеоматериал. Вот ссылка: <a href=https://www.youtube.com/watch?v=ozYAWAHF7YA>Каркасный дом под ключ</a> . Для меня данный ролик показался очень важным. До свидания!

832 StephenNog StephenNog | E-mail | Web | 11. října 2017 v 21:56 | Reagovat

здесь на   веб-ресурсе <a href=http://people4people.ru/>http://people4people.ru/</a> вы сможете взглянуть на громадный выбор   новостей о туризме.

833 Rolanddar Rolanddar | E-mail | Web | 11. října 2017 v 23:54 | Reagovat

<a href=http://www.oformitkredit.ru/10000>кредит на 10000 рублей</a> - Кредит 30000 рублей, кредит наличными 2000 рублей.

834 RalphRaw RalphRaw | E-mail | Web | 12. října 2017 v 15:47 | Reagovat

achat cialis
cialis
kamagra 100mg gel
<a href=http://www.pharmacie-burthier.com/acheter-cialis.php>generique cialis</a>
propecia finasteride
achat cialis generique
cialis generique

835 ThomasDer ThomasDer | E-mail | 13. října 2017 v 15:10 | Reagovat

Желание выпить стало неконтролируемым? Я победил АЛКОГОЛИЗМ! УДАСТСЯ И ВАМ! Подробнее - http://pochta-i.ru

836 Antoshkabax Antoshkabax | E-mail | Web | 13. října 2017 v 23:10 | Reagovat

good morning!

Best cv and cover letters templates.

https://www.etsy.com/shop/ResumeX - Download resume templates in Words' doc-file with high print quality and creative forms, prepare a polished cv and win your dream job.

These docs editable templates made by professionals who realize what recruiters look for.

Where to start?

STEP 1: Idea. Start by putting together the content of your cv. Focus on work experience, summary of qualifications, keywords and any other significant info that makes a powerful resume. http://www.rawresume.com/ - “How to Make Up a Great CV”  will take you through the whole game step by step.

STEP 2: Format chronological, functional or combination. Make sure you present your career in the layout that highlights your experience, knowledge, and skills the best thinkable way. See  https://www.jmu.edu/cap/students/jobintern/resumes/format.shtml - “Choosing a Format” Guide by James Madison University  to decide which format is the best for you.

STEP 3: Appearance.  https://www.etsy.com/shop/ResumeX -  Find the most beneficent template to ‘dress up’ your content. This page has different templates to choose from.

Good bye!

837 Anthonycluth Anthonycluth | E-mail | Web | 14. října 2017 v 12:25 | Reagovat

Поисковая операция в области крушения самолета Ту-154 близ Сочи продолжается в круглосуточном режиме<a href=http://tvto.ru/>.</a> Начиная со вторника в ней задействовано 45 кораблей и судов, 15 глубоководных аппаратов, 192 водолаза, 12 самолетов и пять вертолетов. Хочется узнать какая же на самом деле причина падения???

838 awaghine awaghine | E-mail | Web | 14. října 2017 v 12:36 | Reagovat

Офигенные

---
По моему мнению Вас обманули, как ребёнка. скачать установить fifa 15, fifa 15 android скачать и <a href=http://15fifa.ru/>azevedo fifa 15</a> fifa 15 скачать торрент pc c таблеткой

839 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 15. října 2017 v 4:40 | Reagovat

I  conceive this website   has got  some  rattling  superb  info  for everyone. Dealing with network executives is like being nibbled to death by ducks. by Eric Sevareid.

840 Egorlyday Egorlyday | E-mail | Web | 16. října 2017 v 3:24 | Reagovat

NUTS-SHOP оказывает розничную реализацию таких популярных и востребованных продуктов питания, как орехи, семечки, сухофрукты, цукаты и т.д., предлагая всем заинтересованным физическим и юридическим лицам удобные условия бизнеса. У нас лучшие <a href=http://nuts-shop.ru/>орехи</a>

841 Nikolayvasia Nikolayvasia | E-mail | Web | 16. října 2017 v 4:21 | Reagovat

На днях изучал содержание сети интернет, неожиданно к своему восторгу открыл замечательный ресурс. Смотрите: <a href=https://piter-tabak.ru/>американские сигареты купить в москве</a> . Для моих близких этот веб-сайт показался очень нужным. До свидания!

842 Danieelabime Danieelabime | E-mail | Web | 17. října 2017 v 4:13 | Reagovat

Каждую неделю появляются горящие туры в Турцию, а это значит, что можно прилично сэкономить на путевк

<a href=http://allincluzive.com>отдых в Болгарии</a>

<a href=http://allincluzive.com>Горящие туры из Гомеля</a>

843 Deliabreli Deliabreli | E-mail | 17. října 2017 v 14:12 | Reagovat

Shop <a href=https://www.redbubble.com/people/Goshadron/shop/> All For Home </a> unique T-Shirts, Tank Tops, Tote Bags, Wall Tapestries, Posters, Mugs, Duvet Covers, Dresses, Clocks, Art Prints.
Click Here: https://www.redbubble.com/people/Goshadron/shop
World wide shipping available.

844 ThomasTyday ThomasTyday | E-mail | Web | 18. října 2017 v 1:32 | Reagovat

неотразимый веб сайт http://obnalclub.cc/showthread.php?p=17885

845 JefferyEr JefferyEr | E-mail | Web | 20. října 2017 v 15:48 | Reagovat

Modern prostitutes are introduced to sexual networks. Vertical in the road and looking representing a patient becomes not popular. Therefore prostitutes all hamlet advertising on the Internet.
http://www.bliksem999.com/user/Caseytef/

846 Arthurper Arthurper | E-mail | Web | 20. října 2017 v 23:39 | Reagovat

<a href="http://karuselim-kids.ru/">http://karuselim-kids.ru/</a> детские аниматоры на день рождения.

847 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 21. října 2017 v 5:04 | Reagovat

Do you agree with my statement that this post is awesome?

848 Demteels Demteels | E-mail | Web | 21. října 2017 v 7:53 | Reagovat

Need <a href="https://laon.us/SC/">cash loans South Carolina</a>? A quick, 10 minute application, and instant approval! Bad credit is OK! Apply Here >>>
https://laon.us

849 faithmu60 faithmu60 | E-mail | Web | 21. října 2017 v 13:45 | Reagovat

Chit my altered project
http://arab.girls.tv.yopoint.in/?post-denisse
brewaks prophecies kiss burned msisionaries

850 MatthewwCip MatthewwCip | E-mail | Web | 24. října 2017 v 5:06 | Reagovat

Объяснение финала сериала Твин Пикс — разжёвываем концовку 3 сезона

<a href=https://luun.ru>финал твин пикс</a>
<a href=https://luun.ru>фильмы</a>

851 JefferyEr JefferyEr | E-mail | Web | 25. října 2017 v 19:43 | Reagovat

Hip prostitutes are introduced to collective networks. Stationary in the row and looking in the interest a shopper becomes not popular. Therefore prostitutes all scene advertising on the Internet.
http://www.genafond.spb.ru/forum/index.php?showuser=49098

852 Vidmangreag Vidmangreag | E-mail | Web | 26. října 2017 v 12:11 | Reagovat

cialis mexican pharmacy

      <a href=http://cialisknz.com/>cialis canada</a>

    <a href="http://cialisknz.com/">cialis cheap</a>

    try it buy cialis australia

853 JamesItall JamesItall | E-mail | Web | 27. října 2017 v 4:27 | Reagovat

высококачественный веб ресурс http://d-black.bz/

854 KreditQuali KreditQuali | E-mail | Web | 27. října 2017 v 4:44 | Reagovat

Взять кредит наличными на сайте http://kreditandbanks.ru

855 pay pay | E-mail | Web | 28. října 2017 v 9:09 | Reagovat

I'm not sure exactly why but this weblog is loading very slow for me. Is anyone else having this problem or is it a problem on my end? I'll check back later and see if the problem still exists.

856 RobertCeake RobertCeake | E-mail | Web | 29. října 2017 v 11:14 | Reagovat

good site http://dinamicporn.com/en/xxx/so/mature%20porn/

857 kathleenkb69 kathleenkb69 | E-mail | Web | 31. října 2017 v 17:20 | Reagovat

Анальный секс, фото галереи анала, секс фото
http://siski.foto5.downloadism.top/?post.maria
Эротические фото с голыми женщинами и девушками

858 MihailHak MihailHak | E-mail | 1. listopadu 2017 v 3:39 | Reagovat

В Медицинском Центре «ОН Клиник Харьков» – медицинское обслуживание клиентов очень достойное!!! Очень радует внимательное и чуткое отношение медицинских работников и административного персонала. Консультация и назначения опытных врачей… Хотелось бы выразить особую благодарность, Лукаш Татьяне Ивановне, – за ее трепетное отношение к работе!!! Спасибо всему коллективу за Ваш профессионализм! Работа медицинского работника – это очень тяжелый труд! Желаю Вам профессионального процветания,терпения,здоровья!!!

859 Leonardensug Leonardensug | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 10:52 | Reagovat

http://online-entertainment-city.com/

【金合發線上娛樂城】─金合發現金版│電子遊戲│體育賽事投注-最方便最好玩的線上娛樂城

860 Harrymuche Harrymuche | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 11:05 | Reagovat

XYZ專業光碟教學網站 http://xyz.net.tw/

861 ClaraGah ClaraGah | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 14:13 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-essay.biz/?p=3633

862 MissSPB MissSPB | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 1:22 | Reagovat

Победительниц "Мисс Санкт-Петербург 2016" награждали ими же купленными призами! https://life.ru/t/life78/938988/pobieditielnits_miss_sankt-pietierburgh_naghrazhdali_imi_zhie_kupliennymi_prizami

863 viagra viagra | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 10:48 | Reagovat

Hiya, I am really glad I have found this information. Nowadays bloggers publish just about gossips and web and this is really annoying. A good blog with interesting content, that is what I need. Thanks for keeping this website, I'll be visiting it. Do you do newsletters? Can not find it.

864 Stephenfib Stephenfib | E-mail | 3. listopadu 2017 v 13:16 | Reagovat

Волонтер - Джиголюк Наталья, проводит сбор средств на приобретение вещей, которые обеспечат безопасность и выживаемость Солдат:

Бронежилеты
Термобелье
Теплая обувь
Дождевики и перчатки
Фонари
Приборы ночного виденья
Рации
Генераторы
Бинокли
Медикаменты

Мы за мир. Мы за жизни тех Солдатов, которые выбрали своей миссией спасение Украины – Украины единой и неделимой.
Помните о том, что хотят у нас забрать: помните о нашей значимости. Нас не лишат того, что принадлежит нам с рождения. Мы не позволим за нас вершить наше будущее.
Главное – быть вместе. Равнодушие рождает тех, кто готов за Вас принимать решения, оно позволяет управлять Вами. Только вместе мы справимся с тиранией тех, кто не уважает нас и наш выбор.
И стоя за спинами наших защитников, мы сделаем все, чтобы они остались живы.
Никогда нельзя сдаваться. Мы верим в каждого.
Борітеся — поборете!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Контакты :

E-mail - shpilya@online.ua
Viber - +380633529515
Vk - https://vk.com/id13296440

Номер карты Приватбанка для пожертвования:
5168 7423 4401 8357

Bitcoin адресс для пожертвования:
17GoKzdA21aH8gXVeGmvLCQk45K1FpLpyK

Яндекс деньги для пожертвования : shpilya@online.ua

865 DeweyFeefs DeweyFeefs | E-mail | 4. listopadu 2017 v 12:33 | Reagovat

1 ноября 2017 года в России вступил в силу закон, обязывающий поисковики исключать из выдачи заблокированные ресурсы, а анонимайзеры и VPN-сервисы — закрывать доступ к запрещённым сайтам. За нарушение этого закона поисковым системам грозит крупный штраф, а анонимайзерам блокировка на территории РФ.

«Яндекс», Google и Bing уже приступили к исполнению закона и начали убирать из поисковой выдачи заблокированные Роскомнадзором сайты. «Яндекс» прячет запретные страницы не только при посещении сайта с российского IP-адреса, но и в том случае, если пользователь из России залогинился в свой аккаунт из-за границы. Ограничение Google менее строгое — только по IP-адресу. «Яндекс» и Google — самые популярные в России поисковики, поэтому Роскомнадзор проявляет к ним особое внимание. Bing тоже подчинился требованию закона, хотя в нашей стране у него очень мало пользователей. В настоящее время из выдачи исчезли не все заблокированные сайты, но очевидно, что со временем это случится.

Более корректный поиск обеспечивает DuckDuckGo. Этот сервис использует для русскоязычного сегмента интернета базу «Яндекса», однако заблокированные сайты в нём не отфильтровываются.

Для обхода блокировок можно использовать любой иностранный VPN-сервис. Они не обязаны подчиняться российскому законодательству, поэтому за предоставление доступа к запрещённым в нашей стране сайтам им ничего не грозит. Некоторые VPN работают на Android и iOS.

Компрессоры трафика в Google Chrome, Яндекс.Браузере и Opera в скором времени будут бесполезны для обхода блокировкок. Компании добавят в них фильтр, ограничивающий доступ к запрещённым сайтам. Но эти браузеры поддерживают установку сторонних расширений, среди которых есть анонимайзеры и VPN.

Браузер Tor, предназначенный для анонимного сёрфинга интернета, пока работает без ограничений. Если он будет заблокирован в России (а это возможно), потребуется лишь перенастроить его, добавив «мосты».
Источнк  http://top-n.ru/53030-v-rossii-uzhestochena-blokirovka-sajtov-kak-bit.html

866 Keithmow Keithmow | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 17:27 | Reagovat

правильный вебресурс http://d-black.bz/

867 PeterAnype PeterAnype | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 17:48 | Reagovat

I just want to recommend for all bodybuilders my favorit the best website to buy anabolic steroids from Thailand.
Try this website - http://steroman.com
They have worldwide shipping and insurance.

868 lamstoreglue lamstoreglue | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 5:12 | Reagovat

Быстро покупаем полиграфическое оборудование, остатки
полиграфических материалов serg@fsprint.ru

869 TerryPen TerryPen | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 17:47 | Reagovat

гуманный вебресурс http://narco24.me/

870 HarveyJelay HarveyJelay | E-mail | Web | 11. listopadu 2017 v 7:15 | Reagovat

時尚拜金女 http://womans-fashion.com/

871 salvadorbz1 salvadorbz1 | E-mail | Web | Úterý v 0:53 | Reagovat

Hi reborn project
http://boobs.teenax.xyz/?post.allie
porn star big al keev red tube porn hub totally free hsrdcore teen porn free porn big tit handjob videos little people porn pics

872 Erickfum Erickfum | E-mail | Web | Úterý v 20:57 | Reagovat

чудный вебсайт http://home-milf.info

873 viagra viagra | E-mail | Web | Středa v 6:48 | Reagovat

I went over this site and I conceive you have a lot of wonderful information, bookmarked .

874 Kevin Kevin | E-mail | Web | Středa v 23:40 | Reagovat

Are you ready to buy fake degree online, please
contact with me, [b]Fake Diploma, Fake Diploma and
Transcript, Fake Degree, Buy Fake Diploma, Buy
Fake Degree.[/b]We create authentic fake diplomas and
college, university, and high school documents to
meet any specific requirements that you may have.
We are the top producers of fake degree of the
highest quality. Want to have a good job in the
future? Want to please your parents? Fake
Diploma, Fake Diploma and Transcript, Fake
Degree, Buy Fake Diploma, Buy Fake Degree.Never
want to waste time in learning and studying? Join
in us, we can make your dream come true.We have
many years experience in the printing business,
you can trust us.Fake Diploma, Fake Diploma and
Transcript, Fake Degree, Buy Fake Diploma, Buy
Fake Degree. Greatest services, highest quality!

http://fakediplomaoffice.com/
Skype: myungmmu
Email: myungmmu@outlook.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Osud nech ať rozhodne,
kam půjde cesta tvá.
Tarzan, Walt Disney, Dva světy