Balón 3. kapitola: Vzkaz pro otce

24. července 2010 v 0:00 | Nefrites
"To je všechno?" zeptal se Sasuke nevěřícně.
"No… Já myslím, že to stačí," odpověděla a jakoby nic se kolem něj protáhla a suveréně vešla dovnitř. Jeho dům byl obrovský, ale Hinatu to nevyvedlo z míry. Za prvé: Její barák byl možná ještě větší a za druhé: v jeho společnosti se cítila zvláštně. Možná to bylo proto, že věděl o jejím těhotenství nebo proto, že jí bylo jedno, co si zrovna on pomyslí. Usmála se. Prošla chodbou a Sasuke na ní jen nevěřícně zíral.
"Ne-nemáš něco k jídlu?" zeptala se.
"Pro tebe? Ne," odpověděl.
"J-já umírám hlady!" postěžovala si.
"No a co? Myslíš, že jen proto, že jsi těhule, budou kolem tebe všichni skákat jako služtičky! Zapomeň!" rozkřikl se na ní. Pozdě. Už odkráčela do kuchyně a vrtala se mu v lednici. Nevěřícně na ní civěl. Jak si jen tohle mohla dovolit! A navíc k němu? Poslednímu z rodu, kterého se báli všichni v okruhu čtyřiceti metrů. Až na ní.
"Páni, myslela jsem, že to bude horší," prohlásila a vyndala z chladničky tvarohový koláč s jahodami. Asi čekala něco jako nechutně páchnoucí, zkažené mléko nebo oběd z minutého týdně s tlustou krustou zelené plísně. Ale nic takového neobjevila.
"Okamžitě to tam vrať!" Jeho výkřiky jí nechávaly naprosto chladnou. A dál šmejdila po kuchyni. Když už si našla talířek, zeptala se: "Kdy máš nože? Potřebuju to něčím načít."
Sasuke rezignovaně svěsil hlavu a ukázal na patřičnou zásukvku.
"Díky," řekla a usmála se. Usmála se. Tentokrát ale obyčejně, upřímně. Žádné: já vím a ty ne!
Kdyby tohle viděl Naruto, určitě by se zamiloval, pomyslel si, i když… možná už se stalo.
Sedl si naproti na pohovku. Mezi sebou měli konferenční stolek. Byl menší, stabilní z tmavého dřeva. A bylo na něm bezpočet drobků. Hin se vážně cpala. Sasuke nebyl s to pochopit, kam to všechno mizí. Byla docela drobná, nikde žádný faldík až na tlustší stehna. To bylo ale, jak si Hinata vždycky říkala, dáno geneticky. Její matka měla sloní nohy. Její sestra taky. Takže to muselo být v D.N.A. Když o tom tak uvažovala, všichni uživatelé Byakuganu ženského pokolení měli tlustá stehna. Nemohla na tom nic změnit.
A co na tom, že Neji má nohy jako holka? Usmála se pro sebe.
"Co se tak xichtíš?" zeptal se Uchiha nevrle.
"N-nic." Zamračil se.
Svět se změnil, uvědomila si najednou. Snědla Uchihovi celý dort a teď mu spořádaně uklidila kuchyni. Všechno bylo na svém místě, linka se samozřejmě leskla jako zrcadlo a všechny skleničky byly vyleštěné do oslepnutí. Všude vládl totální chaos. Hin nevěděla, kam co dát. A tak se tam prostě Sasuke nevyznal. Každý kousek zářil na svém místě. Ale ta místa byla dokonale přeházená. Sasuke zuřil. Hin se na něj vesele usmála. Sebrala dopis v růžové obálce a pospíchala pryč.
"Musím ho přeci poslat!" řekla a rozběhla se ven. S úsměvem.
Sasuke to nechápal. Jak může všechno brát tak optimisticky. Je jí šestnáct! Je těhotná! A otec to pořád ještě neví. Navíc s časem, který strávila u Sasukeho doma, se dost divil, jestli jsou vůbec spolu s otcem toho prcka. Navíc, když mu to neřekla. Asi se rozešli nebo hůř! Byla jen na jednu noc.
Jen když ho to napadlo, měl chuť jít a dát Narutovi pěkně přes dršku. Nevěděl proč. Ale bylo to tak.

Poslat dopis! Ano přesně to šla udělat. Moji to musel vědět! Porodí mu dítě! Bude to nádherný chlapeček se zlatými vlásky a levandulovýma očima. Bude tak nádherný! Počkat! Co když to bude holka?
Vždyť já nemám vymyšlená jména. Jména? Hloupá věc! Přemýšlet o nich dřív než se jí zvětší břicho na velikost průběrně velkého plážového míče. Ano, právě si to uvědomila: Bude z ní balón. Nic než obrovská nafouklá koule s pocitem, že musí každou chvíli prasknout.
Vhodila dopis do schránky. Bez rozmyšlení, prostě to udělala. Stejně jako tam každý rok házela přání k narozeninám pro Gaaru, které jí dala Tsunade. Trochu si přeci jen oddychla. Bylo to pryč! Stupidní čtyři slova, která ale na druhou stranu říkala všechno, co měla. Kdo by ale řekl, že trvalo tak dlouhou dobu je vymyslet?
Striktně se držela svého plánu, a co nejdřív opustila prostor kolem schránky. Nejvíc ji ale překvapilo, že po zbytek dne si na to vůbec nevzpomněla.

Hinata se probudila. Jako každý den… brzo. Dneska měla příšernou náladu, nechtělo se jí nic dělat. Ale po chvilce polehávání v posteli vystřelila ven jako kdoví jaká nejmodernější raketa. Měla hlad. Zase! Poslední dobou měla hlad prostě pořád. Nestačilo jí sníst tři balení kyselých rybiček denně, ale k tomu vyjedla veškeré zásoby v domě. Až tolik, že její otec marně pátrá po zloději jídla. Zakručelo jí v břiše. Navíc se nedokázala na nic soustředit. Bylo roztěkaná a do značné míry také nešikovná. Jenže to nebylo těhotenstvím.
Navíc se už třetí den psychicky připravovala na to, že to sdělí svému otci. Jenže ten měl nervy s toho domnělého kradaře jídla. Navíc pořád koukal po Hyuugách z vedlejší linie, jestli někdo třeba neztloustnul. Musela mu to říct. Těhotná už bylo 24 dnů. Věděla to přesně, protože to byl první a na dlouhou dobu zřejmě taky poslední sex.
Seběhla dolů, do přízemí a zaklepala na otcovu pracovnu.
Není tu, zvláštní, obvykle vstává dřív než já, podivila se. Zašla do kuchyně, pořád jí kručelo v břiše. Otevřela chladničku a…
"Hinato! Teď si mě zklamala," ozvalo se za ní hlubokým hlasem.
A nebylo to poprvé, dodala ironicky. Její otec se tyčil u rámu dveří v celé své velikosti. Co si budeme povídat, jsou i vyšší lidi.
"Krást jídlo, to se nestydíš! Víš, kolik mě bude tahle tvoje aféra stát?!" začal.
"proč si pořád tak nenasytná, ty jedno nevděčný dítě. Do pekla s tebou! Uvědom si, že sou tu i ostatní."
"Jo a ti chtějí teď spát," řekla potichu, prostě jí to uklouzlo. Ucítila ránu a svalila se na zem. Slyšel jí.
"Co si to dovoluješ ty jeden nenažranej harante!! S kym si myslíš, že mluvíš?! Za chvíli ztloustneš! Pořád jen takhle jíst K čemu ti to je? No pověz k čemu. Když už ti to tak žvaní. Za chvíli budeš jako balón!"
"Jo! Budu! Jsem těhotná!" řekla a postavila se. Vzpřímeně, na zadní. Bylo to poprvé, co mu odmlouvala. Byl to krásný pocit. A navíc: konečně to bylo venku.
Jsem těhotná, přesně tak. Co uděláš teď. Ty páprdo starej? Řekla si, jen v duchu. Něco takového by mu nikdy, nikdy do očí neřekla. Ale pak jí ta chuť vítězství přešla. Nad ní stál její otec. S brunátnou tváří a blesky v očích. Vypadal jako bůh pomsty.
"Vypadni!"
"A-ale…"
"Dělej! Už nikdy tě nechci vidět. Nepromluvim s tebou jediný slovo. Bejt z vedlejší rodiny si na místě mrtvá! Nesnášim tě! Běž si i s tim svym parchantem!"
Utekla. Kdo by po něčem takovém neutekl. Ani velký pan Uchiha ne. On přeci svou rodinu miloval natolik, že byl schopný té pomstě obětovat svůj život. Celý den bloudila ulicemi Konohy. Měla hlad a byla jí zima. I když tohle byl jeden z posledních, teplých dnů babího léta. Slunce krásně zářilo na obloze a jeho paprsky pobíhající po bledé kůži prohřívaly i nejchladnější srdce.
Brečela. Pomalu se na obzoru objevovaly první, překrásné, červenorudé obláčky a ona pořád nevěděla, kam půjde. Na hřbetu její ruky přistál nádherně barevný motýl. Usmála se dneska snad poprvé.
Bylo by lepší, kdybych zůstala u Uchihy doma. U Uchihy? Najednou zase vysvitla naděje. A slunce zapadlo.

"Ahoj," řekl mile, "Půjdeš dál?"
Prosmekla se vedle něj a nesměle si sedla na sedačku.
"Počkej, Mikomi, hned přijdu, jen si vyberu poštu," zavolal Moji a vyndal ze schránky jen jediný dopis. Za to navoněný a růžový…
Zase nějaké hloupé milostné psaníčko? Tak se alespoň pobavim, řekl si a pomalu, s rozvahou roztrhl dopis. Odesílatel tam nebyl, asi nějaká tajná ctitelka. Takových už měl stovky. A všechny byly v podstatě stejné. Dlouhé věty, sladká spojení a úhledné písmo. Většinou psaly ale na obyčejný papír. Tentokrát očekával ještě něco úhlednějšího, sladšího a delšího než obvykle. Vyndal dopis. Jen jeden list… už to bylo zvláštní. Oddělil roh od rohu a nahlédl dovnitř. Nikdy se mu neklepaly ruce nebo nedej bože netřásl hlas.
Ale teď se mu zorničky rozšířily překvapením. Ani ne kvůli obsahu dopisu, spíš kvůli tomu, jak byl napsán. Na růžovém navoněném papíru byla nevzhledným písmem napsaná jen čtyři slova. A rozhodně nebyla sladká. Žádné: Miluju tě. Odepiš. A podpis.
Říkaly totiž mnohem, mnohem víc.
Zbouchnul jsi mě… Hinata!

"Co chceš?" Zeptal se nevrle, když spatřil svou nečekanou návštěvu. Hinata se usmála. Neupřímně. Sasuke to poznal. Před třemi týdny by si nikdy nevšiml toho, kolik možných úsměvů má, ten když ji jen něco rozesměje, když ví něco, co on ne, když bere život s lehkostí a další, který je prodchnutý špetkou ironie a mnoho dalších.
"Mo-mohla bych u tebe pře-přespat?" koktala. Zase. Sasuke se na ní podíval. Vypadala… bídně, jako kdyby jí někdo vypustil všechen vzduchu a ona seschle vlála s větrem někam hodně daleko. Poslední paprsky slunce se už schovaly někam daleko na západ. Neměl to srdce nechat ji venku. Pootevřel dveře trochu víc a uhnul na stranu. Vešla s děkovným pohledem v očích.
"Co se stalo?" ptal se, když si povlékala peřiny v pokoji pro hosty.
"Řekla jsem to svému otci. Vyhodil mě," pronesla bez zjevné dávky citů, jako člověk, který někomu sděluje, že koupil kilo rýže. Mučednicky vzdychnul.
"Je to idiot," řekl na konec.
"To už vím celých šestnáct let."

Sasuke seděl v restauraci nedaleko sídla Uchihů, jehož sice byl dlouhodobě jediným obyvatelem, ale teď se mu tam nasáčkovala jedna těhotná šestnáctka. Ironií bylo, že za to její těhotenství on skutečně nemohl. Nechtělo se mu chodit nijak daleko, navíc takhle mohl být co nejdřív doma a mohl zkontrolovat, jestli Hinata nevyvádí nějakou kravinu. Už mu stihla skoro rozbít mikrovlnku, protože si chtěla ohřát vejce a rozmrazit polovinu mrazáku, jelikož ho nechala otevřený. Byla k životu nepoužitelná. Jediné, co zvládla, bylo uklízet. Každopádně teď nemohl nic najít. Seděl v nepříliš pohodlném křesle a čekal. Byla to nuda.
"Ahoj!" ozvalo se zvesela někde nahoře. Sasuke nemusel ani vzhlédnout
"Proč jsme nemohli jít na ramen?!" postěžoval si Naruto a sednul si naproti němu.
"Já tě pozval, tak si nestěžuj."
"A proč si to dělal?" zeptal se.
"Chtěl jsem se na něco zeptat."
"Ptej se," zašklebil se Naruto. Sasuke ho nechápal. Dopis obsahující jedinou větu mu už musel přijít a on se pořád chová jako… jako… no, jako Naruto.
"Přešla mě chuť, co si dáš?"

Hinata se už před několika hodinami probudila. V cizím domě. A pak si uvědomila, že nemá nic na sebe. Žádné oblečení, žádné spodní prádlo a co jí momentálně soužilo nejvíc žádné jídlo. Sasuke se už před půl hodinu někam vytratil a ona neměla peníze. Vlastně měla, jenže ve svém pokoji, doma, v sídle klanu Hyuugů. A tak ji napadla spásná myšlenka; dojde si pro svoje věci. Cesta jí netrvala moc dlouho a stála před místem, které dlouho nazývala domovem. Nehodlala s toho dělat nějakou extra velkou vědu. Začala šplhat po zdi nahoru, nebylo to složité, když umíte dobře ovládat chakru. Vyšplhala ke svému pokoji. Okno bylo zavřené. A nic nenasvědčovalo tomu, že by se třeba nějakým zázrakem chtělo otevřít. Praštila do něj.
Pak ještě jednou… a silněji. Sklo se roztříštilo. Dírou sáhla po klice a otevřela si okno. V místnosti nikdo nebyl. V šuplíku u svého stolu měla schovanou pokladničku. Vytáhla jí a hodila do kufru. Pak tam naházela nejnutnější oblečení - skoro všechno - a rozhlédla se po místnosti, jestli něco nezapomněla. Zpod polštáře vytáhla deník a z poličky vyndala fotoalbum. Už dlouho ho neotevřela. Ale nostalgii si nechala na jindy. Zapla kufr a zamířila i s ním k oknu.
"Neměla bys tu být," ozvalo se za ní.
"Neji?" zeptala se, "Hlavně to neříkej otci."
"S jednou podmínkou," připustil.
"Jakou?" Přivřela oči, tohle bylo podezřelé.
"Řekneš mi, proč tě vyhodil." Chvíli čekal, a když se mu stále nedostávalo odpovědi. Nadechl se, aby něco zavolal.
"No dobře," rezignovala jeho sestřenice, "Jsem těhotná."
Nejimu klesla čelist, slušně řečeno. Čekal všechno, ale tohle… Vždyť, vždyť to byla Hinata. Ta malá bezvýrazná Hinata, která pořád kníká a koktá. A když se objeví Naruto tak omdlí! A otěhotněla ještě dřív, než on stačil na sex jen pomyslet. Dobře… myslel na něj, ale nikdy ho nepraktikoval. Tohle byla pro jeho ego rána. Chtěl se zeptat, čí to je. Ale už byla v tahu. Pelášila si to zpátky k domu mladého Uchihy.

Poznámky:
Možná jsem to s tím SasuHina trošku přehnala. Ale nevadí. Však uvidíte příště. Snad to teď půjde rychleji.
Tak jaké to bylo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1391)
Zobrazit starší komentáře

1301 BenjaminEX BenjaminEX | E-mail | Web | 26. září 2018 v 18:29 | Reagovat

<a href=http://clomidrx.com/clomid/is-it-possible-to-reduce-the-price-of-clomid-medication/>http://clomidrx.com/clomid/is-it-possible-to-reduce-the-price-of-clomid-medication/</a> Horotots

1302 RobertCH RobertCH | E-mail | Web | 26. září 2018 v 21:41 | Reagovat

<a href=http://xvxuu.us/how-to-buy-adipex-online/>http://xvxuu.us/how-to-buy-adipex-online/</a> Horotots

1303 Eugenetroma Eugenetroma | E-mail | Web | 26. září 2018 v 23:56 | Reagovat

Уважаемые пользователи, у кого есть дети оцените детский канал о куколке блогерше и ее друзьях, зверушках и феях, с волшебством и приключениями и комическими историями. Для хорошего настроения и вдохновения.
Оцените пожалуйста. Ссылка на канал. https://youtu.be/-IlMquhUKKg
Всем хорошего настроения.)))

1304 DaleBM DaleBM | E-mail | Web | 27. září 2018 v 1:58 | Reagovat

<a href=http://yljou.us/what-is-the-average-price-of-neurontin/>What Is The Average Price Of Neurontin</a> Horotots

1305 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 27. září 2018 v 11:11 | Reagovat

obviously like your website however you need to check the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I to find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will definitely come again again.

1306 MorrisSpity MorrisSpity | E-mail | 27. září 2018 v 12:06 | Reagovat

Protandim NRF2 is 1 million times more powerful than any antioxidant and is the best anti-aging agent. http://tkflorida.lifevantage.com There are no such products in the world. Registration in the MLM project LifeVantage, to get the best prices for ALL products of the company and the maximum of income for you contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

1307 jessieek1 jessieek1 | E-mail | Web | 28. září 2018 v 12:33 | Reagovat

Right-minded started fresh protrude:
http://candy.w.telrock.org

1308 viagra_price viagra_price | E-mail | Web | 28. září 2018 v 14:22 | Reagovat

Howdy just wanted to give you a quick heads up. The words in your article seem to be running off the screen in Ie.

1309 DonaldZU DonaldZU | E-mail | Web | 28. září 2018 v 17:31 | Reagovat

<a href=http://healthsx.us/>http://healthsx.us/</a> Horotots

1310 ruthieab4 ruthieab4 | E-mail | Web | 28. září 2018 v 23:20 | Reagovat

Pron blog situate  
http://amateurbbw.adultnet.in/?adriana
  erotic male photography venus erotic fair free sexy real sex sexy videos

1311 markhb16 markhb16 | E-mail | Web | 29. září 2018 v 2:40 | Reagovat

Modern snare project:
http://hot.girl.2016.sexblog.pw

1312 kristinejs3 kristinejs3 | E-mail | Web | 29. září 2018 v 12:56 | Reagovat

Vulgar girls blog    
http://femdom.xblog.in/?dignity-marianna
  adult streaming movies free no hidden cost bukake hardcore home anal movies desi pron movies

1313 Sergioduery Sergioduery | E-mail | 29. září 2018 v 13:43 | Reagovat

Предлагаю за $10 за месяц 24х7х31 рассылку http://www.1541.ru/cms/reklama.php Вашего объявления на 8 млн. свежих сайтов - это доски объявл., форумы, блоги, WP, гостевые. НЕ почтовая рассылка. Не Спам. Законно. Обучаю желающих за 50 usd  в месяц интернет Рекламе. Опыт 25 лет

1314 Arthurrer Arthurrer | E-mail | Web | 29. září 2018 v 15:42 | Reagovat

http://botseo.ru/kak-bystro-prodvinut-sajt-v-top/ - Как быстро продвинуть сайт в топ

1315 ClaudeFaxia ClaudeFaxia | E-mail | Web | 29. září 2018 v 23:49 | Reagovat

<a href=http://infuture.eu/how-to-get-a-prescription-for-ativan-online/>how to get a prescription for ativan online</a> Horotots

1316 PeterTW PeterTW | E-mail | Web | 30. září 2018 v 5:32 | Reagovat

<a href=http://nxuhp.us/clonazepam-for-daily-use/>http://nxuhp.us/clonazepam-for-daily-use/</a> Horotots

1317 NDEldon NDEldon | E-mail | Web | 30. září 2018 v 22:56 | Reagovat

<a href=http://allzone.eu/buy-valium-online-without-prescription/>http://allzone.eu/buy-valium-online-without-prescription/</a> Horotots

1318 MYFritz MYFritz | E-mail | Web | 1. října 2018 v 2:46 | Reagovat

<a href=http://gearso.eu/buy-generic-klonopin-online/>http://gearso.eu/buy-generic-klonopin-online/</a> Horotots

1319 MorrisSpity MorrisSpity | E-mail | 2. října 2018 v 7:59 | Reagovat

Вам спасли Жизнь и Вы желаете Наградить этого Человека Настоящим Орденом. Обращайтесь сюда http://spaszhizny.ru/ Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

1320 NIGuadalupe NIGuadalupe | E-mail | Web | 2. října 2018 v 16:32 | Reagovat

<a href=http://allzone.eu/buy-valium-online-cheap-overnight-delivery/>http://allzone.eu/buy-valium-online-cheap-overnight-delivery/</a> Horotots

1321 VadimProSEO VadimProSEO | E-mail | 2. října 2018 v 19:06 | Reagovat

Доброго времени! Хочу Вам предложить свою услугу в помощи продвижения вашего ресурса в поисковых системах, недорого, всего лишь за 9700 р.

От Вас необходимо лишь ссылка на Ваш сайт и ключевые слова и фразы в текстовом файле, по которым Вы желаете продвинуться в поиске (пример вышлю по почте, если заинтересуетесь). Я размещаю вечные ссылки на сайтах и форумах, которые ведут на Ваш интернет-сайт. Мною будет написана статья (грамотно размноженная и "заточенная" под Ваш ресурс), а в ней будут анкорные или безанкорные ссылки передавать Вам свой траст, "вес", и ссылочную массу. Тем самым увеличивая траст, доверие поисковиков, быстрое индексирование, рост позиций в поиске, рост ссылочной массы и т.д...

Вся работа займет по времени 2-3 недели и Вы увидите положительный результат! Ваш ресурс "оживет" в сети интернет!

100% предоплата (Принимаю по карте, Вебмани, ЯДеньги, Киви).

Связаться со мной Вы можете уже прямо сейчас по почте proxrum$@$mail.ru с темой "ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА ПО СКИДКЕ" (удалите пожалуйста два символа $). У меня нет выходных, я не компания. Я частник! И работаю, стараюсь, как для себя!

P.S. Будет хорошо, если у вас на сайте стоит счетчик Яметрики (там есть важные ключевые фразы) и у Вас есть более удобная связь (аська, скайп, или же вайбер). Благодарю!

С Уважением!

1322 Marcusamazy Marcusamazy | E-mail | Web | 3. října 2018 v 3:21 | Reagovat

<a href=https://www.appmsr.net/vzlom-telegram>программа +для взлома телеграм</a> - как взломать вайбер мессенджер онлайн, как взломать телеграм чат

1323 AJDavid AJDavid | E-mail | Web | 4. října 2018 v 1:56 | Reagovat

<a href=http://trcwl.us/>http://trcwl.us/</a> Horotots

1324 nhs nhs | E-mail | Web | 4. října 2018 v 4:45 | Reagovat

If you are going for best contents like myself, just pay a quick visit this web page everyday since it offers feature contents, thanks

1325 LeonardXE LeonardXE | E-mail | Web | 4. října 2018 v 5:44 | Reagovat

<a href=http://medicix.us/>http://medicix.us/</a> Horotots

1326 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 4. října 2018 v 15:46 | Reagovat

This will be a fantastic site, will you be interested in doing an interview regarding just how you designed it? If so email me!

1327 JTStacy JTStacy | E-mail | Web | 5. října 2018 v 16:28 | Reagovat

<a href=http://yiglt.us/can-you-overdose-on-phentermine/>http://yiglt.us/can-you-overdose-on-phentermine/</a> Horotots

1328 JerryTG JerryTG | E-mail | Web | 6. října 2018 v 4:05 | Reagovat

<a href=http://wtczo.us/what-is-fioricet/>http://wtczo.us/what-is-fioricet/</a> Horotots

1329 SidneyEY SidneyEY | E-mail | Web | 6. října 2018 v 6:17 | Reagovat

<a href=http://top10kaufen.eu/product-category/kuchengerate/>http://top10kaufen.eu/product-category/kuchengerate/</a> Horotots

1330 UWRicardo UWRicardo | E-mail | Web | 6. října 2018 v 15:24 | Reagovat

<a href=http://txdjw.us/can-i-take-aciphex-during-pregnancy/>http://txdjw.us/can-i-take-aciphex-during-pregnancy/</a> Horotots

1331 viagra viagra | E-mail | Web | 6. října 2018 v 17:17 | Reagovat

The finest sites and blogs and forums centered on literature and learning?

1332 Johnnyfuers Johnnyfuers | E-mail | Web | 6. října 2018 v 19:18 | Reagovat

отзывчивый веб сайт <a href=http://credit-trast.net/>кредит онлайн</a>

1333 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 7. října 2018 v 12:11 | Reagovat

I think  you have  noted  some very interesting points ,  appreciate it for the post.

1334 MichaelHig MichaelHig | E-mail | Web | 7. října 2018 v 14:21 | Reagovat

<a href=http://allzone.eu/>http://allzone.eu/</a> Horotots

1335 Davidbon Davidbon | E-mail | Web | 7. října 2018 v 22:01 | Reagovat

<a href=http://tddbc.us/>http://tddbc.us/</a> Horotots

1336 viagra viagra | E-mail | Web | 8. října 2018 v 4:49 | Reagovat

Okay this YouTube video is much enhanced than last one, this one has pleasant picture feature as well as audio.

1337 Oliverwes Oliverwes | E-mail | Web | 8. října 2018 v 5:38 | Reagovat

<a href=http://ygbcc.us/>http://ygbcc.us/</a> Horotots

1338 CurtisHielo CurtisHielo | E-mail | Web | 9. října 2018 v 0:41 | Reagovat

Срочный ремонт домофонов в Москве

<a href=http://domofon-lider.ru/remont-domofonov>открыть домофон vizit без Ремонт домофонов Москва.......</a>

1339 Easy Payday Loan Easy Payday Loan | E-mail | Web | 9. října 2018 v 1:09 | Reagovat

low interest rate personal loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">lending tree loan</a> online loans no credit <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans</a>

1340 Williamnit Williamnit | E-mail | Web | 9. října 2018 v 2:20 | Reagovat

<a href=http://clomidrx.com/clomid/what-is-generic-clomid/>http://clomidrx.com/clomid/what-is-generic-clomid/</a> Horotots

1341 JennyVew JennyVew | E-mail | 10. října 2018 v 0:44 | Reagovat

<a href="https://www.startus.cc">https://www.startus.cc</a>

1342 cialis cialis | E-mail | Web | 10. října 2018 v 3:45 | Reagovat

Nice site. On your blogs extremely interest and i will tell a buddies.

1343 Davidenupe Davidenupe | E-mail | Web | 10. října 2018 v 5:48 | Reagovat

Houston Latina Brünette Webcam Amerikanerin
Dulces colegialas se dan una mano
Tres coГ±os y tres pollas
https://porno-canal.com/ver/otra-puta-satisfecha/ Otra puta satisfecha - Canalporno.com
VIDEOS PORNO GRATIS DE POLLAS GRANDES
TrГ­o anal con dos guarras viciosas
Heiße Voyeur Analsex Begegnung mit ein Bubble

1344 viagra viagra | E-mail | Web | 13. října 2018 v 4:27 | Reagovat

If some one wants expert view concerning running a blog afterward i advise himher to pay a quick visit this

1345 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 14. října 2018 v 5:24 | Reagovat

I went over this site and I conceive you have a lot of wonderful information, bookmarked .

1346 kerricr4 kerricr4 | E-mail | Web | 15. října 2018 v 0:49 | Reagovat

Hi fashionable blog
http://arab.sex.photo.xblog.in/?entry-vivian
seekrit doctrine casual meisjes ede

1347 cialis cialis | E-mail | Web | 15. října 2018 v 9:49 | Reagovat

I'm extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself? Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one nowadays..

1348 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 15. října 2018 v 17:55 | Reagovat

Howdy! This article could not be written any better! Looking at this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept preaching about this. I'll send this information to him. Fairly certain he's going to have a good read. Thanks for sharing!

1349 dawnpw60 dawnpw60 | E-mail | Web | 16. října 2018 v 14:34 | Reagovat

My new trap outline:
http://miku.expo.2016.tobuy.in

1350 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 16. října 2018 v 23:03 | Reagovat

Though it is true I enjoy your writing style, I don't agree with your main point of view about this one.  I do delight in your website nevertheless.

1351 WilliamSaw WilliamSaw | E-mail | Web | 17. října 2018 v 3:47 | Reagovat

перворазрядный вебресурс http://stsnw.ru/

1352 Dennisvew Dennisvew | E-mail | Web | 17. října 2018 v 4:27 | Reagovat

1000ква Ктп типа Сэндвич Ктп 10/25/0.23ква Ктп 10/10/0, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и другое Вы найдете на: http://sviloguzov.ru/ - Здесь есть то, что Вам нужно!

1353 VadimProSEO VadimProSEO | E-mail | 17. října 2018 v 15:13 | Reagovat

Здравствуйте! Хочу Вам предложить свою услугу в помощи продвижения вашего сайта в поисковых системах, недорого, всего лишь за 9700 руб.

От Вас нужна лишь ссылка на сайт и ключевые слова и фразы в txt файле, по которым хотите продвинуться в выдаче поисковиков (пример отправлю Вам по почте, если Вам нужно продвижение). Я размещаю вечные ссылки на сайтах и форумах, которые ведут на Ваш интернет-сайт. Мною будет написана статья (размноженная и "заточенная" под Ваш сайт), а в ней будут анкорные или безанкорные ссылки передавать Вам свой траст, "вес", и ссылочную массу. Тем самым увеличивая траст, доверие поисковиков, быстрое индексирование, рост позиций в поиске, рост ссылочной массы и т.д...

Вся работа займет по времени 2-3 недели и Вы увидите отличный результат! Ваш ресурс "оживет" в сети интернет!

100% предоплата (Принимаю по карте, Вебмани, ЯДеньги, Киви).

Списаться со мной Вы можете уже прямо сейчас по почте proxrum$@$mail.ru с темой "ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА ПО СКИДКЕ" (удалите пожалуйста два символа $). У меня нет выходных, я не компания. Я частник! И работаю, стараюсь, как для себя!

P.S. Будет отлично, если у вас на сайте стоит счетчик Яметрики (там есть важные ключевые фразы) и у Вас есть быстрая связь (скайп, аська, или же вайбер). Спасибо!

С Уважением!

1354 lusinee lusinee | E-mail | Web | 18. října 2018 v 3:08 | Reagovat

healthy male viagra
<a href="http://www.x1genericviagra.com/#">best place to buy viagra online</a>

1355 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 18. října 2018 v 5:04 | Reagovat

Very interesting  subject ,  appreciate it for posting . All human beings should try to learn before they die what they are running from, and to, and why. by James Thurber.

1356 groncirl groncirl | E-mail | Web | 18. října 2018 v 6:04 | Reagovat

buy prednisolone 10mg
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy generic viagra online</a>

1357 sadamono sadamono | E-mail | Web | 18. října 2018 v 13:53 | Reagovat

cialis over seas
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy generic viagra online</a>

1358 Kennethnit Kennethnit | E-mail | Web | 19. října 2018 v 11:54 | Reagovat

Доброе утро.СоветуюВсемобратить вниманиепорталanti-spazm.ru . Здесь Вы найдетелучшие статьи о спазмах сосудов в рунете.  
<a href=https://anti-spazm.ru/tag/%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%bc%d1%8b-%d0%b8-%d1%82%d1%8f%d0%b6%d0%b5%d0%bb%d1%8b%d0%b5-%d1%83%d1%88%d0%b8%d0%b1%d1%8b-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d1%8b/>спазмы от нервов</a>

1359 waltercf4 waltercf4 | E-mail | Web | 20. října 2018 v 5:17 | Reagovat

Porn from popular networks    
http://nylonsex.net.erolove.in/?exclusive_jaidyn
   erotic fanfiction erotic lounge free adult movie tube erotic romance authors

1360 Oliamex Oliamex | E-mail | 20. října 2018 v 14:22 | Reagovat

«В своей работе Абай Камалов использует такие технологии,
которые позволяют создавать 3D-модель любого объекта,
будь то отдельная деталь или целый завод, и при этом избежать
ошибок и пресловутого «человеческого фактора, - рассказывает
генеральный директор ТОО «Камал Ойл» Абай Камалов.
- Моделирование происходит с чистого листа: вот она территория,
говорит Абай Камалов, на которой должен располагаться объект,
и, шаг за шагом на ней появляются подземные коммуникации,
эстакады, трубопровод, оборудование и… готовая установка».

1361 JoshuaDiono JoshuaDiono | E-mail | Web | 20. října 2018 v 15:18 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

1362 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 20. října 2018 v 15:35 | Reagovat

Wow! This could be one particular of the most useful blogs We've ever arrive across on this subject. Basically Wonderful. I'm also a specialist in this topic so I can understand your hard work.

1363 casandraae2 casandraae2 | E-mail | Web | 21. října 2018 v 17:35 | Reagovat

Right-minded started untrodden conjure up:
http://tommy.w.telrock.org

1364 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 22. října 2018 v 3:51 | Reagovat

Definitely, what a fantastic website and informative posts, I definitely will bookmark your blog.All the Best!

1365 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 24. října 2018 v 6:53 | Reagovat

It'll also save a lot of cash and time for those on a restricted budget who

1366 JoshuaDiono JoshuaDiono | E-mail | Web | 25. října 2018 v 8:01 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】 https://mic-shop.com/

1367 Michaelmoria Michaelmoria | E-mail | Web | 25. října 2018 v 11:20 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格     http://blog.unethost.com/

1368 StivenSortVew StivenSortVew | E-mail | 26. října 2018 v 12:48 | Reagovat

<a href="http://wereallspecial.com/profile/WritePaperForMe/info">http://wereallspecial.com/profile/WritePaperForMe/info</a>

1369 Bobcathup Bobcathup | E-mail | Web | 26. října 2018 v 23:52 | Reagovat

http://supplyconceptsinc.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=6020438

Компания имеет самую обширную дистрибьюторскую сеть компактного оборудования в мире.

Интересное выражение встретил:)
Когда будешь искать своё счастье, не забирай его у других.

1370 Oliamex Oliamex | E-mail | 27. října 2018 v 11:28 | Reagovat

Казахстанская компания Абай Камалова ТОО “Камал Ойл” получила
право на проведение разведывательных работ и добычу
редкоземельных металлов на месторождениях Кутессай-II и
бериллия Калесай в Чуйской области Кыргызстана. Конкурс
состоялся 25 марта.Абай Камалов получил лицензию на разработку
редкоземельных металлов.

1371 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 28. října 2018 v 8:20 | Reagovat

An attentiongrabbing dialogue is worth comment. I believe that you must write extra on this subject, it won't be a taboo topic but typically persons are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

1372 RichardTrazy RichardTrazy | E-mail | Web | 28. října 2018 v 18:05 | Reagovat

喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷什麵,關廟麵,手工麵,手作麵,沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬,紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣,團購美食,sidofu,日曬麵條,古法手工精製,日光自然曬乾

https://www.sidofu.net/

1373 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 28. října 2018 v 18:54 | Reagovat

You are my inhalation, I have few blogs and sometimes run out from to brand.

1374 cialis cialis | E-mail | Web | 30. října 2018 v 0:36 | Reagovat

It's very straightforward to find out any topic on net as compared to textbooks, as I found this article at this site.

1375 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 31. října 2018 v 12:57 | Reagovat

I gotta  preferred this  web web page  it appears very valuable   quite advantageous

1376 viagra viagra | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 1:17 | Reagovat

Excellent blog right here! Also your site lots up very fast! What web host are you the use of? Can I get your affiliate hyperlink for your host? I desire my website loaded up as quickly as yours lol

1377 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 7:49 | Reagovat

I do agree with all the ideas you have introduced for your post. They are really convincing and can certainly work. Still, the posts are very brief for newbies. May you please extend them a bit from subsequent time? Thank you for the post.

1378 coryvy69 coryvy69 | E-mail | Web | 3. listopadu 2018 v 3:17 | Reagovat

My new web project:
http://hope.w.telrock.org

1379 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 13:40 | Reagovat

Because here is a list of multiplayer games

1380 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 16:06 | Reagovat

very nice submit, i definitely love this website, keep on it

1381 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 18:29 | Reagovat

I just couldn't depart your site before suggesting that I actually enjoyed the standard information a person provide for your visitors? Is gonna be back often in order to check up on new posts

1382 viagra viagra | E-mail | Web | 6. listopadu 2018 v 6:24 | Reagovat

Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there! Appreciate it

1383 BradleyPhort BradleyPhort | E-mail | 9. listopadu 2018 v 21:14 | Reagovat

MyEtherWallet KeysFinder - private key with ETH and Tokens for you
$$$ Free Etherium and Tokens $$$
https://www.youtube.com/watch?v=tPJrGtI9K08
https://www.youtube.com/watch?v=tPJrGtI9K08

1384 evesa60 evesa60 | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 5:34 | Reagovat

Just started new occupation:
http://penelope.projects.telrock.org

1385 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 16:24 | Reagovat

Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear concept

1386 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 17:34 | Reagovat

Really wonderful information can be found on web blog.

1387 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | Pondělí v 3:12 | Reagovat

You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something which I think I would never understand. It seems too complicated and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!

1388 angelinacib angelinacib | E-mail | Pondělí v 9:32 | Reagovat

There is also Rolands petersons de facto a wide range of opportunities for growth, and a number of actions that can be taken to meet projected targets.Rolands petersons de facto There is a strong need for Rolands petersons de facto the services with high added value, the increase of the processed volumes of cargo by attracting new freight flows, high-quality Rolands petersons de facto passenger service and an introduction of modern technologies and information systems in the area of transit and logistics.Rolands petersons de facto Liepaja port has all the chances to become the second Rotterdam in the foreseeable future.Rolands petersons de facto

1389 Travisviern Travisviern | E-mail | Web | Pondělí v 14:57 | Reagovat

Game LIFE 遊戲情報    http://gamelife.tw/portal.php

1390 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | Úterý v 11:35 | Reagovat

It'll also save a lot of cash and time for those on a restricted budget who

1391 gildaok60 gildaok60 | E-mail | Web | Středa v 21:04 | Reagovat

Stared new prepare:
http://spanking.anal.hotblog.top

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Osud nech ať rozhodne,
kam půjde cesta tvá.
Tarzan, Walt Disney, Dva světy